СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ!!!!!!!! 1 Розташуй газоподібні речовини у порядку зменшення їх відносної

густини за гелієм. 1.SO3;2.C2H6;3.CO. 2 Відносна густина газу за метаном становить 4,75. Обчисли відносну густину цього газу за воднем. 17 19 38 21 3 Відносна густина газоподібної речовини за неоном становить 3,5. Запиши відносну густину цього газу за гелієм.

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Иван.

1. D(SO3)=  (32+16*3)г/моль = 20

                          4г/моль

D(C2H6)= (12*2+1*6)г/моль = 7,5

                       4г/моль

D(CO)= (12+16)г/моль = 7

                 4г/моль

D(SO3) > D(C2H6) > D(CO)

2. D(газ)= M(газ)/M(CH4) --> D(газ)*M(CH4) = M(газ)

M(газ)= 4,75 * (12+1*4)г/моль = 76г/моль

D(газ)= 76г/моль = 38

             2г/моль

3. D(газ)= M(газ)/M(He) --> D(газ)*M(He) = M(газ)

M(газ)= 3,5 * 4г/моль = 14г/моль