Знайдіть різницю многочленів x2+7x-3 та 3x2+x-5 Аx2+8x+2 Б2x2-8x-2 В-2x2+6x+2 Гx2+8x+5 Знайдіть

різницю многочленів: (7x2-5xy+19) та (-6x2+xy-y2+19). А13x2-6xy+y2 Бx2-4xy-y2+38 В13x2-6xy-y2 Гx2-4xy-y2

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Катюша.

Ответ:

Объяснение:

1)

х²+7х-3-3х²-х+5=6х-2х²+2=-2х²+6х+2

вірна відповідь В

2)

(7х²-5ху+19)-(-6х²+ху-у²+19)=7х²-5ху+19+6х²-ху+у²-19=13х²-6ху+у²

вірна відповідь А