Доведіть що коренем рівняння 2(х-3)=2х-6 є будь яке число СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Тулинова Алина.

Відповідь:

відповідь розписана нижче. Відмітьте це як найкращий розв'язок, якщо було корисно :)

Пояснення:

2(х-3)=2х-6
2х-6=2х-6
2х-2х=-6+6
0=0

якщо таке траппляється, то вважається, що коренем рівняння можу бути будь-яке число