ПОМОГИТЕ ПЖ: 1. Який із записів є рівнянням? 1. 27х - 2 =10 2.34х + 5 3.7х - 21 > 0 2.Чи є

число число 4 коренем рівняння, якого саме? 1.х - 7 = 4 2.2х = 8 3.2х = 6 3.Яке з чисел є розв"язком рівняння х2 = 4 - 3х 1.0 2.1 3.-2 4.Чи є рівносильними рівняння х + 3 = 7 і х : 2 = 3 1.так 2.ні 5.Яке з рівнянь є лінійним? 1. 2 х = 0 2. х + 7 = х2 3. 4 х2 = 5 6.Знайдіть корінь рівняння -3 х = ¼ 1. 12 2. -12 3. - 1/12 7.Розв"яжіть рівняння (3х - 4) - (6 - 4х) = 4 8.Розв"яжіть рівняння (9х - 4) + (15х - 5) = 18 - (25 - 22х) 9.Розв"яжіть рівняння 2х - 3 - (3х - 2) = - 8

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Михаил.
1. 1;
2. 2;
3. 3 (не впевнена);
4. 2;
5. 1;
6. 3;
7. (3х-4) - (6-4х)=4
(3х+4х) - (6+4)=4
7х-10=4
7х=4+10
7х=14
х=14:2
х=7
8. (9х-4)+(15х-5)=18-(25-22х)
(9х+15х)+(4+5)=18-(25-22х)
24х+9=18-(25-22х)
46х=53
х=одна ціла, сім сорок шостих
9. 2х-3-(3х-2)=-8
-х-1=-8
-х=-8+1
-х=-7