Зошит коштує х грн, записна книжка у грн, разом вони коштують 23 грн. Складіть рівність, що

відповідає умові: *

Ответы на вопрос

Отвечает Хрулёва Мирра.

Відповідь:

x + y = 23

x = 23 - y

y = 23 - x

Пояснення: