Функцію задано формулою y = -2x + 3 знайдіть значення аргументу при якому значення функціі 7;0


Ответы на вопрос

Отвечает Октябрьская Мария.

Ответ: 7=-2*х+3 или х=-2.

0=-2*х+3 или х=1,5.

Объяснение: