Функцію задано формулою У= -2х+7 Визначити А)значення функціі якщо значення аргументу дорівюе -6

Б) значення аргументу при якому значення функціі дорівнюе -9 В) Чи проходить графік функціі через точку А (-4, 15)

Ответы на вопрос

Отвечает Галлямов Инсаф.

Ответ:

А) y=-2x+7

y=-2•(-6)+7

y=12+7

y=19

Б) y=-2x+7

-9=-2x+7

2x=9+7

2x=16

X=16:2

X=8

В) y=-2x+7

A( -4;15 )

15=-2•(-4)+7

15=8+7

15=15

Ответ: Да, данная точка проходит.

Відповідь: Так, ця точка проходить.

Отвечает Петрушевский Вадим.

Ответ:

А)У=-2×(-6)+7=19

Б)У=-2×(-9)+7=25

В) извини не знаю