Будь ласка виконайте Функцію задано формулою у = х + 1. Яка з точок належить графіку цієї функції:

а) (-5; 0); б) (0; 2); в) (10; -3); г) (5; 0)? Функцію задано формулою у = -4х + 3. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює -1. а) - 2; б) 7; в) - 7; г) - 8. Функцію задано формулою у = х + 4. Знайти значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 2. а) - 4; б) - 6; в) 6; г) 2. Не виконуючи побудови графіка у = 1,5х – 6 знайти нулі функції. а) - 6; б) 4; в) - 4; г) 6. Графік якої функції проходять через точку (2;1)? а) у = 0,5х; б) у = х + 1; в) у = 2х – 2; г) у = - 2х – 1. Функцію задано формулою у = (4х – 6) - 3(0,25х – 2). Знайти значення аргументу, при якому відповідне значення функції дорівнює 4. Не виконуючи побудов, знайти точки перетину з координатними осями графіка функції у = - х + 5. Побудувати графік функції у = х – 2. При якому значенні аргументу функція набуває додатного значення?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметоллаев Олжас.

Ответ:

Объяснение:

у=х+1

а) х=-5, у=0     подставляем в уравнение  0=-5+1=-4   0≠-4    -∉

б)х=0, у=2   2=0+1=1   2≠1   ∉

в) х=10, у=-3  -3=10+1=11   -3≠11   ∉

г) х=5, у=0  0=5+1=6   0≠6   ∉

у=-4х+3   х=-1

у=-4·(-1)+3=4+3=7      ответ : В

У=Х+4      у=2

2=х+4   х=2-4=-2               х=-2

у=1.5х-6    у=0

0=1.5х-6   1.5х=6   х=6:1.5    х=4    ответ :  Б

х=2, у=1

1=0.5·2=1  1=1     ответ : ∈

1=2+1=3   1≠3     ответ ∉

1=2·2-2=4-2=2   1≠2   ∉

1=-2·2-1=-4-1=-5  1≠-5  ∉

у=4х-6-3(0.25х-2)=4х-6-0.75х+6=3.25х

у=4

4=3.25х      х=4/3.25=400/325 =16/13=1 целая 3/13

с осью ОХ : у=0                                      с осью ОУ :   х=0

0=-х+5  х=5                                                  у=0+5=5

 (5, 0)                                                         (0,5)    

построить график через две точки (4,2)  и (-2,-4)

х больше 0 при у∈( -2, +∞) ,