Дві сім'ї вирушили на дитяче свято. Перша сім'я купила два дитячих квитки і один дорослий, і всього

заплатила 90 гривень. Друга сім'я купила три дитячих квитки і два дорослих, і всього заплатила 157 гривень. Скільки коштує один дитячий квиток і один дорослий квиток?​

Ответы на вопрос

Отвечает Якунова Настя.

Відповідь:

дитячий квиток коштує 23грн

дорослий квиток коштує 54 грн

Пояснення:

Нехай дитячий квиток коштував х грн, а дорослий у грн. Тоді маємо систему:

2х+у=90

3х+2у=157

(виразимо "у" через перше рівняння)

у= 90 - 2х

(підставимо у друге рівняння)

3х + 2(90 - 2х) =157

3х + 180 - 4х = 157

-х = - 23

х = 23

у = 54

Отвечает Жеребненко Олег.

Ответ:

відповідь минулої особи майже правильна. у= 44, адже 2 дит + 1 дор =90 23×2+54=46+54=100

одже у=54 невірно. 46+44=90 у=44