Дві сім'ї вирушили на дитяче свято. Перша сім'я купила два дитячих квитки

і один дорослий, і всього заплатила 64 гривень. Друга сім'я купила три дитячих квитки і два дорослих, і всього заплатила 115 гривень. Скільки коштує один дитячий квиток і один дорослий квиток?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутневич Денис.

Объяснение:

складається система рівнянь де x це 1 дитячий квиток, а y 1 дорослий

2x + y = 64 \\ 3x + 2y = 115 \\  \\ y = 64 - 2x \\ 3x + 2(64 - 2x) = 115 \\  \\ y = 64 - 2x \\ 3x + 128 - 4x = 115 \\  \\ y =64 - 2x \\  - x  = 115 - 128 \\  \\  y = 64 - 2x \\ x = 13 \\  \\ y = 64 - 26 \\ x = 13 \\  \\ y = 38 \\ x = 13