ДАМ 50 БАЛЛОВ:Дві сім'ї вирушили на дитяче свято. Перша сім'я купила два дитячих квитки

і один дорослий, і всього заплатила 84 гривень. Друга сім'я купила три дитячих квитки і два дорослих, і всього заплатила 146 гривень. Скільки коштує один дитячий квиток і один дорослий квиток?  Відповідь:Дитячий квиток коштує  гривень(ответ)а дорослий квиток коштує  гривень(ответ)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмина Ульяна.

Ответ:

22; 40

Объяснение:

x - цена одного детского билета, гривен.

y - цена одного взрослого билета, гривен.

Система уравнений:

2x+y=84

3x+2y=146

1) 2x+y=84                                       |×(-2)

-4x-2y=-168

-4x-2y+3x+2y=-168+146

-x=-22

x=22 гривен - цена одного детского билета.

2·22+y=84

y=84-44

y=40 гривен - цена одного взрослого билета.