ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ МНОГО БАЛОВ!!!! Дві сім'ї вирушили на дитяче свято. Перша сім'я купила два дитячих

квитки і один дорослий, і всього заплатила 100 гривень. Друга сім'я купила три дитячих квитки і два дорослих, і всього заплатила 173 гривень. Скільки коштує один дитячий квиток і один дорослий квиток?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Максим.
Нехай х-дорослий квиток, у-дитячий
Складемо систему рівнянь
/2у+х=100
\3у+2х=173
Виразимо х в першому рівнянні:
х=100-2у
І підставимо цей вираз у друге рівняння замість х:
3у+2(100-2у)=173
3у+200-4у=173
-у=-27
у=27 грн - ціна дитячого квитка
Підставимо це значення у будь-яке з рівнянь щоб знайти ціну дорослого квитка:
2*27+х=100
54+х=100
х=46 грн -ціна дорослого квитка

Відповідь: 27 грн і 46 грн
Отвечает Рыженкова Эвелина.

Нехай х-дорослий квиток, у-дитячий

Складемо систему рівнянь

/2у+х=100

\3у+2х=173

Виразимо х в першому рівнянні:

х=100-2у

І підставимо цей вираз у друге рівняння замість х:

3у+2(100-2у)=173

3у+200-4у=173

-у=-27

у=27 грн - ціна дитячого квитка

Підставимо це значення у будь-яке з рівнянь щоб знайти ціну дорослого квитка:

2*27+х=100

54+х=100

х=46 грн -ціна дорослого квитка

Відповідь: 27 грн і 46 грн