Дві сім'ї вирушили на дитяче свято. Перша сім'я купила два дитячих квитки і один дорослий, і всього

заплатила 68 гривень. Друга сім'я купила три дитячих квитки і два дорослих, і всього заплатила 120 гривень. Скільки коштує один дитячий квиток і один дорослий квиток? Відповідь: Дитячий квиток коштує гривень, а дорослий квиток коштує гривень.

Ответы на вопрос

Отвечает Vainer Sasha.

Ответ:

один дитячий квиток  коштує 16 гривень.

один дорослий квиток коштує 36 гривень.

Объяснение:

"Перша сім'я купила два дитячих квитки і один дорослий, і всього заплатила 68 гривень."

Запишем это

2Д + 1В = 68

Тогда

1В = 68 - 2Д

"Друга сім'я купила три дитячих квитки і два дорослих, і всього заплатила 120 гривень."

Запишем это

3Д + 2В = 120

Теперь подставим стоимость взрослого билета из первого условия

(1В = 68 - 2Д) во второе условие

3Д + 2(68 - 2д) = 120

Решим это уравнение.

3Д + 68*2 - 4Д = 120

-1Д = 120 - 136

Д = 16

Таким образом, один детский билет стоит 16грн.

Тогда один взрослый билет стоит (68 - 2*16) = 36 грн.

#SPJ1