Які корені має квадратне рівняння 25x2 -10x-15=0?​


Ответы на вопрос

Отвечает Плюшева Дарья.

Ответ:

25 {x}^{2}  - 10x - 15 = 0 \\ 5 {x}^{2}  - 2x - 3 = 0 \\ d = 4 + 60 = 64 \\ x1 =  \frac{2 + 8}{10 }  =  \frac{10}{10}  = 1 \\ x2 =  \frac{2 - 8}{10}  =  \frac{ - 6}{10}  =  -  \frac{3}{5}