X ^ 2 + 5x - 3 = 0 Чому дорівнює сума коренів рівняння:


Ответы на вопрос

Отвечает Трубкин Артур.

Відповідь:

-5

Пояснення:

x ^ 2 + 5x - 3 = 0-квадратне рівняння

використаємо теорему вієта

х1+х2=-p     p=5

x1*x2=q      q=-3

x1+x2=-5