X/x+3 - 4/x+1 = 2 знайдіть найменший корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Туров Алексей.

Ответ:

-9

Объяснение:

x/(x+3) -4/(x+1)=2

x+3≠0; x≠-3

x+1≠0; x≠-1

x(x+1)-4(x+3)=2(x+3)(x+1)

x²+x-4x-12=2x²+8x+6

2x²+8x+6-x²+3x+12=0

x²+11x+18=0

x₁+x₂=-11; -9-2=-11

x₁x₂=18; -9·(-2)=18

x₁=-9; x₂=-2

-9<-2