Знайди одинадцятий член арифметичної прогресії 2; 5; 8; ... (3; 5; 7; ...)


Ответы на вопрос

Отвечает Гольев Александр.

Відповідь:

Перший член прогресії a₁ = 2, а різниця d = 3 - 2 = 1.

Тоді формула для знаходження n-го члена арифметичної прогресії має вигляд:

aₙ = a₁ + (n - 1) * d

Таким чином, для знаходження 11-го члена потрібно підставити n = 11:

a₁₁ = 2 + (11 - 1) * 1 = 2 + 10 = 12

Отже, одинадцятий член арифметичної прогресії 2; 5; 8; ... (3; 5; 7; ...) дорівнює 12.

Пояснення:

Отвечает Хамутовская Аня.

Відповідь:

Пояснення:

Даний арифметична прогресія має перший член a1=2 і різницю d=3-2=1, оскільки кожен наступний член на 1 більший за попередній.

Щоб знайти одинадцятий член, ми можемо скористатися формулою для n-го члена арифметичної прогресії:an = a1 + (n-1)dде an - n-й член прогресії, a1 - перший член прогресії, d - різниця прогресії, n - номер члена, який ми хочемо знайти.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:a11 = 2 + (11-1)1 = 2 + 10 = 12

Отже, одинадцятий член даної арифметичної прогресії дорівнює 12.