Знайдіть суму та добуток коренів рівння 5x²-7x+2=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Витя.

Відповідь:

7; 2.

Пояснення:

. У рівнянні 5x²-7x+2=0—

a=5; b=-7; c=2.

. Теорема Вієта:

x¹+x²=b з протилежним знаком.

x¹×x²=c

. Отже,

Сума коренів x¹+x²=7,

а їх добуток x¹×x²=2.

Отвечает Рабушко Яна.

Ответ:

сума - 1,4

добуток - 0,4

Объяснение:

х1 = 0,4

х2 = 1

сума коренів рівняння - 0,4 + 1 = 1,4

добуток коренів рівняння - 0,4 * 1 = 0,4