Знайдіть периметр трикутника ABC, якщо А (-1; 2), B(3;-1), C(-1; -1).


Ответы на вопрос

Отвечает Гамбаль Ваня.

Відстань між двома точками на площині можна знайти за формулою:

d = √[(x2 - x1)² + (y2 - y1)²]

Тому, щоб знайти периметр трикутника ABC, потрібно обчислити відстані між точками A і B, B і C, C і A, і додати їх.

AB:

dAB = √[(3 - (-1))² + ((-1) - 2)²] = √(16 + 9) = √25 = 5

BC:

dBC = √[(-1 - 3)² + ((-1) - (-1))²] = √16 = 4

CA:

dCA = √[(-1 - (-1))² + ((-1) - 2)²] = √9 = 3

Периметр трикутника ABC:

P = AB + BC + CA = 5 + 4 + 3 = 12

Отже, периметр трикутника ABC дорівнює 12 одиницям довжини.