1)За три дні туристи пройшли 48 км.За другий день вони пройшли 60% відстані, пройденої за перший

день. а за третій - 4/5( чотири п’ятих) відстані, пройденої за перший день. Скільки кілометрів проходили туристи кожного дня? 2)Дріт розрізали на три частини. Довжина першої частини - 240 м. Довжина другої частини становить ⅝ (п’ять восьмих) довжини першої частини і 60% довжини третьої. Знайти довжину другої і третьої частини окремо.

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Ответ:1)нехай х-шлях пройдений за 1 день ,тоді 0,6 х-за другий день(бо 60% від х =0,6 х), а 0,8 за третій день. заумовою маємо рівняння:

х+0,6х+0,8х=48

2,4х=48

х=48:2,4

х=20км

0,6х=12км

0,8х=16 км

2)240:8*5=150(м)- 2 частина

150:60*100=250( м)-3 частина

Пошаговое объяснение: