За три дні туристи пройшли 48 км. за другий день вони пройшли 60% відстані, пройденої за перший

день, а за третій -4/5 відстані, пройденої за перший день. скільки кілометрів проходили туристи кожного дня.

Ответы на вопрос

Отвечает Касенчук Егор.

Ответ:1д-48км

2д-28.8км

3д-38.4км

Пошаговое объяснение:

48×60/100=28.8(км) второй день

48*4/5=38.4(км)трктий день