Накресли прямокутник, периметр якого дорівнює 20см,а його ширина-4см


Ответы на вопрос

Отвечает Безымяннов Николай.

Ответ: 6см

Пошаговое объяснение:

Малюємо прямокутник зі сторонами 4см і 6см. Довжину прямокутника знайшли з формули периметра, периметр 20см за умовою.


Отвечает Коваленко София.

Периметр прямокутника - сумма чотирьох його сторін.

P=2(a+b), де а і b - ширина і довжина прямокутника.

Звідси b = P/2 - a = 20/2 - 4 = 10-4 = 6см - довжина прямокутника.

АВСД - цей прямокутник.