Знайти похідну функції f(x)=x^2+3/x у точці х0=2


Ответы на вопрос

Отвечает Адамайтись Януш.
F'(x) = 2x -3/x²
f'(2) = 2*2 -3/4 = 4 -3/4 = 3 1/4