Довжина першого куска дроту в 5 разів більша за довжину другого. Знайдіть довжину першого куска

дроту, якщо вона , більша від довжини другого на 240 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузенков Виталик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5х-х=240

4х=240

Х=240÷4=60 м довжина 2 куска

60х5=300м довжина 1 куска