Довжина одного куска дроту в 7 разів більша за довжину другого. Знайдіть довжину другого куска,

якщо вона менша від довжини першого на 288 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанов Артём.

x1=7*x2

x1=x2+288

 

7*x2-x2=288

x2=288/6

x2=48м

 

x1=48*7=336м