Довжина першого куска дроту в 5 разів більша за довжину другого. Знайдіть довжину першого куска

дроту, якщо вона більша за довжину другого на 240 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Теплова Люба.

1)240:5=48(м)

2)48+240=288(м)

Ответ: длина первого куска проволоки 288м.

Надеюсь верно, а если не верно, то исправьте пожалуйста