Обчисліть площу бічної поверхні піраміди Хеопса. Відомо, що вона має форму правильної чотирикутної

піраміди. Сторона основи дорівнює 232 метри, а висота піраміди 147 метрів.

Ответы на вопрос

Отвечает Шнырев Иван.

Ответ:   S_{bok}\approx 86887,02  м² .

S_{bok}=4\cdot \dfrac{1}{2}\cdot 232\cdot \sqrt{147^2+(\frac{232}{2})^2}=2\cdot 232\cdot \sqrt{35065}=\\\\=464\cdot \sqrt{35065}\approx 86887,02

V=\dfrac{1}{3}\cdot S\, H=\dfrac{1}{3}\cdot 232^2\cdot 147=\dfrac{232^2\cdot 147}{3}=\dfrac{53824\cdot 49}{1}=2637376