СРОЧНО!!! 1. Знайдіть радіус кола, діаметр якого дорівнює 12 см. А) 2 см; Б) 4 см; В) 6 см; Г) 8

см. 2. Кола, радіуси яких 10 см і 4 см, мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між їх центрами. А) 2 см; Б) 4 см; В) 6 см; Г) 8 см. 3. Точка О – центр кола, MN – його хорда. Знайдіть ∠MON якщо ∠OMN=70°. А) 20°; Б) 40°; В) 50°; Г) 60°. 4. Радіус кола дорівнює 7 см. Як розміщені пряма а і коло, якщо відстань від центра кола до прямої дорівнює 5 см? А) пряма перетинає коло у двох точках; Б) пряма є дотичною до кола; В) пряма не має з колом спільних точок; Г) неможливо визначити. 5.Точка О – центр кола, вписаного у трикутник ABC, у якогоСАО =720. Чому дорівнює A? 6.У колі з центром у точці O діаметр перпендикулярний до хорди (CDMN), MN =28cм. Знайдіть MK. 7.Чому дорівнює радіус кола, описаного навколо прямокутного трикутника. Якщо гіпотенуза трикутника дорівнює 16см? Достатній рівень 8.Два кола мають зовнішній дотик. Відстань між їх центрами 24см, Знайдіть радіуси кіл, якщо один з них у тричі більший за інший. Високий рівень 9.У рівнобедрений трикутник вписано коло, що ділить бічну сторону у відношенні 2 : 3, починаючи від вершини, яка протилежна основі. Знайдіть периметр трикутника, якщо його основа дорівнює 18 см. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рачкинда Катюха.

1)б

2)б

3)б

4)а

5)180-68=112

BO, CO, AO- бісектриси

68+68=136

6) 18:2=9

7)9см

8)нехай радіус 1 кола - х, тоді радіус 2 кола - 3х

3х+х=20

4х=20

х=20÷4

х=5-радіус 1 кола

радіус 2 коло = 3х = 3*5= 15

9)равнобедренный треугольник вписанный круг , который делит боковую сторону в отношение 2 : 3, начиная от вершины, что лежит против основы.

P∆-?

основа=12см

∆ABC

АВ=ВС

АС=12

точка М касание на АВ

точка Н касание на ВС

точка К касание на АС

ВМ/АМ=2/3 = ВН/СН, АМ=АК как касательные проведенные из одной точки =3

СК=СН как касательные проведенные из одной точки = 3АС=АК+СК=3+3=6 = 12 см

1 часть=12/6=2АВ=3+2=5 частей = 5 х 2 =10 = Pbc = 10+10+12=32см