Помогите ,пожалуйста ,с алгеброй. 1. Яка пара чисел є розв’язком рівняння х2+у2=64? 2. У рівнянні

2х+5у=10 виразіть змінну y через змінну x. 4. Укажіть точку перетину графіка рівняння х+у=-1 з віссю Oy.

Ответы на вопрос

Отвечает Коновец Елизавета.

Ответ:

1) 0+8^{2} = 64

2) y^{2} = 64 - x^{2} \\ y = \sqrt{64 - x^{2} }

4) x = 0 0+y = -1 y = -1

Объяснение:

Отвечает Тихомирова Арина.

Ответ:

Объяснение:

1) х2+у2=64

15*2+17*2-=64 , розвязок (15,17)

2)2х=5у+10

5у=10-2х

5у=2(5-х)

4) по осі ОУ в точці у=(-1)