1)Виразіть із рівняння 2х+3у=12 змінну y через змінну х 2)Виразіть із системи з першого рівняння

змінну х через змінну y 4x-5y=7 5x-4y=2 3)Визначте, у якій з наведених нижче рівностей правильно виконано підстановку для розв'язування системи рівнянь x=3y-2 2x+3y=9 4)Розв'яжіть систему рівнянь. У відповідь запишіть суму розв'язків системи 3x-8y=-1 11y-3x= -11 5)При якому значенні a система рівнянь не має розв'язків? 2x+y=3 4x+ay=5

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.

Ответ:

1) 2х+3у=12

{3у=12-2х

{у=4-2/3х

2)

{4х-5у=7

{5х-4у=2

{4х=7+5у

{х=1,75+1,25у

я выразила, хз что дальше делать, решу, а вы уж сами разберётесь

{5(1,75+1,25у)-4у=2

{8,75+6,25у-4у=2

{2,25у= -6,75

{у= -3

{х=1,75+1,25•(-3)

{х=1,75-3,75

{х= -2

3) извините, не оч понимаю задания :((

4)

{3х-8у=-1  

{11у-3х= -11

{3х=8у-1

{11у-8у+1= -11

{3у= -12

{у= -4

{х= -11

ответ: -15

5)

{2х+у=3

{4х+ау=5

{у=3-2х

{4х+а(3-2х)=5

система не имеет решений при х< или =0, а<0 или =0

Как-то так