ДАЮ 50 БАЛОВ! Одна сторона трикутника дорівнює 38 см, а друга сторона на 19 см менша від першої,

третя сторона у 2 рази більша за другу. Знайдіть периметр трикутника. Відповідь запишіть у сантиметрах. В поле «Відповідь» необхідно записати значення у вигляді числа, без одиниць вимірювання, градусів тощо. Якщо відповідь необхідно записати у вигляді десяткового дробу, то цілу та дробову частину необхідно відділяти комою. Наприклад: 15,5. Якщо у відповіді отримано від’ємне число, то у поле «Відповідь» слід поставити «-», а після нього, без пробілів, отримане значення. Наприклад: -15. Медіана BD трикутника АВС розбиває його на два трикутники, периметри яких дорівнюють 32 см і 36 см. Знайдіть периметр трикутника АВС, якщо BD = 10 см. Вкажіть вірне твердження Будь-яка медіана рівнобедреного трикутника є його висотою Будь-яка бісектриса рівнобедреного трикутника перпендикулярна стороні, до якої вона проведена Будь-яка висота рівнобедреного трикутника ділить навпіл сторону, до якої вона проведена Всі медіани рівностороннього трикутника є його висотами та бісектрисами

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

1. а=38, в=38-19=19, c=19*2=38, P=38+19+38= 95см

2. АВ+ВD+АС/2=32, BC+BD+AC/2=36, сложим:

АВ+ВС+АС= 32+36-2ВД= периметрАВС= 48 см

3.Верно последнее, 4е