1. Укажіть число, яке є коренем рівняння Зx+2=11: 1. А Б B Г 5 13 8 5 22.0-E 3 3 ТІ 2. Укажіть

кількість коренів рівняння х+12=x+12: ія у . А Б B Г Один Жодного Безліч Декілька 09 To​

Ответы на вопрос

Отвечает Світлик Анастасія.

ответ: 1)3

2)Жодного

Объяснение:

3х+2=11

3х=11-2

3х=9

х=9/3

х=3

2)

х+12=х+12

2х=12-12

2х=0

х=0/2

х=0