1.Використовуючи теорему Вієта розв'язати квадратні рівняння а)х²-2x-24=0 б)x²+5x-6=0 2.Скласти

квадратне рівняння, корені якого дорівнюють -5 та 4. 3.Не обчислюючи корені x₁ та х₂ квадратного рівняння х²+6x+4=0 знайти 5x₁x₂-4x₁-4х₂ (нужно как можно быстрее и обширней даю 55 балов !!!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Самарцев Илья.

№1.

а) х²-2x-24=0

x₁+x₂=-b=2

x₁*x₂=c=-24

x₁=-4

x₂=6

б) x²+5x-6=0

x₁+x₂=-b=-5

x₁*x₂=c=-6

x₁=-6

x₂=1

№2.

x₁+x₂=-5+4=-b=-1

b=1

x₁*x₂=4*(-5)=c

c=-20

Уравнение:

x²+x-20=0

№3.

5x₁x₂-4x₁-4х₂=5x₁x₂-4(x₁+x₂)=5c-4(-b)=5c+4b=5*4+6*4=20+24=44

Ответ: 5x₁x₂-4x₁-4х₂=44

Отвечает Скуратова Маргарита.

Ответ:Я не понимаю 2 задание.

Объяснение: