Розвязати задачу склавши систему рівнянь. 3 двох міст, відстань між якими 650 км, одночасно

назустріч один одному виїхали пасажирський і товарний поїзди. Вони зустрілися через 10 год. Яка швидкість кожного поїзда, якщо за 3 год пасажирський поїзд проїхав на 80 км більше, ніж товарний за 2 години. ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Нехай швидкість пасажирського поїзда - х км/год, тоді швидкість товарного -у км/год. Складемо систему рівнянь:

{10*(х + у) = 650

{3х - 2у = 80

{10х + 10у = 650

{3х - 2у = 80      | * 5

{10х + 10у = 650

{15х - 10у = 400  

Складемо обидва рівняння

25х = 1050

х = 1050 : 25

х = 42 км/год швидкість пасажирського поїзда

10 * 42 + 10у = 650

420 + 10у = 650

10у = 650 - 420

10у = 230

у = 230 : 10

у = 23 км/год швидкість товарного поїзда