4.Складіть зведене квадратне рівняння, коренями якого є числа 3i-7. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Объяснение:

Зведене квадратне рівняння з коренями 3i-7 має наступний вигляд:

[x^2 - 2(3i-7)x + (3i-7)^2 = 0]

Тепер можна спростити це рівняння:

[x^2 - 6ix + 49 - 9i^2 = 0]

Згадаймо, що (i^2 = -1):

[x^2 - 6ix + 49 + 9 = 0]

[x^2 - 6ix + 58 = 0]

Це є зведеним квадратним рівнянням з коренями 3i-7.