1.Склади зведене квадратне рівняння з коренями 4 і -1? 2.Знайти суму коренів квадратного рівняння

х^2-8х+16=03.Числа х₁,х₂ є коренями рівняння х²+х-6=0. Знайти (х₁-х₂)²4.Один з коренів квадратного рівняння х²-6х+с=0 дорівнює 1. Знайти другий корінь і коефіцієнт с5.При якому значенні а число 3 є коренем рівняння ах²+2х-7=0?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Ксения.

1) 4-1=3

p=-3

4*(-1) = -4

q= -4

x²-3x-4=0

2) x1+x2= 8

3) x1+x2= -1

x1*x2= -6

(x1-x2)²= (x1+x2)²-4x1x2= (-1)²+4*6= 25

4) 1-6+c=0

c=5

1*x2=5

x2= 5

5) 9a+6-7=0

9a-1=0

a= 1/9