правильний варіант теореми Вієта для добутку коренів зведеного квадратного рівняння х1*х2=b,

x1*x2=-C, x1*x2=C, X1*X2=-b

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Відповідь:

X1+X2=-B

X1X2=C

Пояснення:

Отвечает Волков Михаил.

Ответ:

х1+х2=-б

х1×х2=с

Теорема Француа Виета