Складіть квадратнe рівняння, корeні якого дорівнюють -2 і -7.


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.
x^2+px+q=0
p=-(x_1+x_2)
q=x_1x_2

x_1=-2; x_2=-7
p=-(-2+(-7))=9
q=-2*(-7)=14
x^2+9x+14=0