. Послідовність (an) арифметична прогресія a1 = 18,5, d =–1,5. Чи є членом цієї прогресії число 5?


Ответы на вопрос

Отвечает Кагаров Егор.

Ответ:

Объяснение:

a(n)=a1+d(n-1),   5=18,5-1,5(n-1),  5=18,5-1,5n+1,5,

1,5n=20-5,  1,5n=15,   n=10,  да, это  а(10)