3.(an)-арифметична прогресія: а8+а10=15 а9-? 4.(bn)-геометрична прогресія : b8×b10=144 b10-?

5.1+1/3+1/9+1/27....нескінченна прогресія : S-? 6.(an ) - арифметична прогресія : а10=95 S10=500 a1-? d-?

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздикова Эля.
Ось розв'язки на фотографіях


Отвечает Жженов Максим.
3. а1+7d+a1+9d=15
2a1+16d=15
a1+8d=7,5
a9=a1+8d=7,5

4. b1•q^7•b1•q^9=144
b1^2•q^16=144
b1•q^8=12
b9=b1•q^8=12

5. q=b2:b1=1/3:1=1/3
b1 1
S = ------ = ------ = 3/2 = 1,5
1–q 2/3

6. S10 = (a1+а10)•5=(а1+95)•5=5а1+475
5а1+475=500
5а1=500–475
5а1=25 a1=5
а1+9d=95
9d=95–5
9d=90
d=10