Розв'яжіть рівняння 4×^2-100=0 і4×^2-100=0 і×^2-8×+7=0 і 2×^2-8×+6=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Колюшкин Павел.

Відповідь:

1)4*2x-100=0

8x=100

x=12.5

2)2*2x-8x+6=0

4x-8x=6

-4x=6

x=(-1.5)

Пояснення: