Знайдіть номер члена арифметичної прогресії, який дорівнює 109, якщо а1=85, d=3 * 9710​


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Варя.

Ответ:9

Объяснение:

аn=a1 + (n - 1)d;

109=85+3(n-1)

24=3*n-3

3*n=27

n=9