Визначте кількість коренів рівняння 6(x-2)+5(1-x)=x-7


Ответы на вопрос

Отвечает Горнов Егор.

я прекрепила фото  

Пояснення:


Отвечает Абжалимова Вика.

Ответ:

Объяснение:

6(x-2)+5(1-x)=x-7

6x-12+5-5x=x-7

x-x-12=-7

     0=5   суперечливе рівняння, рішення немає ∅