сума двох чисел дорівнює 95. Знайдіть ці числа , якщо 60% від одного 20% і від другого разом

складають 29.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тофанило Кирилл.

Ответ:

Первое число - 25,а второе - 70

Объяснение:

Пусть х - первое число,а у - второе,тогда

\displaystyle \left \{ {{x+y=95} \atop {0,6x+0,2y=29|*10}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x=95-y} \atop {6(95-y)+2y=290}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x=95-y} \atop {570-6y+2y=290}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x=95-y} \atop {-4y=290-570|:(-1)}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x=95-y} \atop {4y=280}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x=95-70} \atop {y=70}} \right.

\displaystyle \left \{ {{x=25} \atop {y=70}} \right.