1.Запишіть у вигляді виразу, використовуючи букву х: а) кількість книжок на двох полицях, якщо на

одній із них удвічі більше книжок, ніж на другій; б) кількість молока у двох бідонах, якщо в одному з них на 3л молока менше ніж у другому: в) кількість кленів, які ростуть у парку, якщо в ньому 2 центральні алеї і 6 бічних і на кожній центральній росте на 5 кленів більше, ніжна бічній; г) периметр трикутника, дві сторони якого рівні, а третя більша за кожну з двох на 2см. 2. Одне число на 5 більше за інше. Чому дорівнює кожне число , якщо їхня сума дорівнює 20? 3. Відстань від однієї пристані на річці до другої теплохід долає за 6 год, а повертається назад за 5 год. Знайти власну швидкість теплохода, якщо швидкість течії річки 2км/год. 4.У першому бідоні в 3 рази менше молока,ніж у другому. Якщо з другого бідона перелити в перший 6л молока, то в першому буде на 1л більше, ніж у другому. Скільки молока міститься в обох бідонах разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Гутникова Анастасия.

Ответ:

а) 3х

б) 2х-3

в) 8х+10

г) 3х+2

2. 7,5 и 12,5

3. 22км/ч

4. 14л

Объяснение:

3. х-відстань

х/6- скорость в одну сторону

х/5 скорость в другую сторону

у-собственная скорость теплохода

Составим систему уравнений:

{х/6=у-2 х/5=у+2;

Отнимаем от первого уравнения системы второе:

х/6-х/5=-4 (домножим всё на -30)

5х-6х=-120

-х=-120

х=120

120/6=у-2

у=22

4. х-в первом бидоне

тогда 3х во втором

после переливания:

3х-6=х+1

2х=7

х=3,5

4х-количество молока в обоих бидонах: 14