У двох бідонах було молоко.Якщо з першого бідона перелити в другий 10 л молока то в обох бідонах

молока стане порівну.Якщо з другого бідона перелити в перший 20 л молока то в першому стане у 2,5 раза більше молока ніж у другому.Скільки літрів молока було в кожному бідоні

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Дашенька.
{ x - 10 = y + 10
{ x + 20 = 2,5 * ( y - 20)
=>
{ x - y = 20 -------------------> x = 20 + y
{ x - 2,5y = -70 --------------> (20 + y) - 2,5y = -70
=>
{ x = 20 + y
{ 1,5y = 90 ---------> y = 60 - во втором
=>
x = 60 + y = 60 + 20 = 80 литров в первом