Задача 1. За шість зошитів і п'ять блокнотів запла-тили 2,3 грн. Скільки коштує один зошит і один

блокнот, якщо три зошити дорожчі від чотирьох блок-нотів на 0,5 грн?Задача 2. Сума двох чисел дорівнює 108. Одне число більше від іншого на 7,4. Знайдіть ці числа.Задача 3. Два робітники за місяць разом виготовили 680 деталей. У наступному місяці продуктивність праці другого робітника зросла на 1%, і тому за місяць було виготовлено 683 деталі. Скільки деталей виготовив кожний робітник наступного місяця?Задача 4. Теплохід з туристами відправився від пристані вниз за течією річки і повернувся назад через 5 годин. Швидкість течії річки – 3 км/год, а швидкість теплохода в стоячій воді – 18 км/год. На яку відстань відплив теплохід від пристані, якщо туристи перебували на березі 3 години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанова Лиза.

Объяснение:

надеюсь что помогла) на другие вопросы не могу дать ответ тк самой помощь нужна, но удачи найти


Отвечает Малышева Виктория.

Объяснение:

Задача два

Нехай х-перше число, тоді друге чичло = х+7,4

Отже, х+х+7,4=108

2х+7,4=108

2х=108-7,3

2х=106,6

Х=106,6:2

Х=103,3