Катер за течією річки плив 6,4 год, а проти течії- 5,8 год. Відстань, яку подолав катер проти

течії, виявилася на 45,6 меншою , ніж відстань, яку подолав за течією. Знайдіть швидкість течії, якщо власна швидкість катера дорівнює 15 км/год .Катер за течією річки плив 6,4 год, а проти течії- 5,8 год. Відстань, яку подолав катер проти течії, виявилася на 45,6 меншою , ніж відстань, яку подолав за течією. Знайдіть швидкість течії, якщо власна швидкість катера дорівнює 15 км/год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Боярчук Алина.

Объяснение:

Пусть скорость течения реки равна х км/ч.          ⇒

(15+x)*6,4-(15-x)*5,8=45,6\ |*10\\(15+x)*64-(15-x)*58=456\\960+64x-870+58x=456\\122x+90=456\\122x=366\ |:122\\x=3.

Ответ: скорость течения реки равна 3 км/ч.