Знайдіть тринадцятий член арифметичної прогресії 3,5,7...​


Ответы на вопрос

Отвечает Ганзера Влад.

Ответ:    a₁₃ = 27 .

Объяснение:

  ( aₙ ) :   3, 5, 7, ...​  ;    a₁ = 3 ;  a₂ = 5 ;   d = a₂ - a₁ = 5 - 3 = 2 ;

 a₁₃ = a₁ + d * 12 = 3 + 2 * 12 = 3 + 24 = 27 ;     a₁₃ = 27 .