Знайдіть суму всіх натуральних чисел які кратні 3 і не перевищують 420


Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Макс.

Объяснение:

a_1=3\ \ \ \ d=3\ \ \ \ a_n=420\ \ \ \ S_n=?\\a_n=a_1+(n-1)*d=420\\3+(n-1)*3=420\\3+3n-3=420\\3n=420\ |:3\\n=140.\\S_{140}=\frac{2*3+139*3}{2} *140=(6+417)*70=423*70=29610.

Ответ: S₁₄₀=29610.